Decision Workspace
googleapis-tonic-google-longrunning
Side-by-side comparison of Rust crates
Core Metrics
| googleapis-tonic-google-longrunning | |
|---|---|
| Health Score | 64 |
| Total Downloads | 72.7K |
| 30d Downloads | 8.6K |
| Dependents | 6.4K |
| Releases | 28 |
| Last Updated | 18d ago |
| Age | 1y 9m |
Health Breakdown
googleapis-tonic-google-longrunning
Maintenance
19
Quality
17
Community
12
Popularity
6
Documentation
10
Technical Details
| googleapis-tonic-google-longrunning | |
|---|---|
| Version | 0.33.0 |
| Stable (≥1.0) | ✗ No |
| License | MIT OR Apache-2.0 |
| Dependencies | 6 |
| Crate Size | 9KB |
| Features | 5 |
| Yanked % | 0.0% |
| Edition | 2021 |
| MSRV | — |
| Owners | 1 |
Quick Verdict
- •googleapis-tonic-google-longrunning leads with a health score of 64/100, but none of the options score above 80.
- •googleapis-tonic-google-longrunning is depended on by 6.4K crates — strongest ecosystem trust.